SF!RC organiseert elk kwartaal een navigatiecursus / kaartleescursus voor klassieke & historische rallies. Het lesmateriaal van deze kaartleescursus is afgestemd op de bekende ritten zoals de SLS Classic, Tulpenrallye, Hornelandrally, Coppa d’Europa, DHRC KLIP’s, Classic 500 Challange en ABC Rally.

Volgende cursusdata: 19 maart, 26 maart en 2 april

De cursus is uniek

Speciaal voor:

De cursusleiders
Yolanda Zijl en Maarten van Lith zijn sinds 1998 actief in de klassieke rallysport. Inmiddels hebben ze ruime ervaring en strijden in de hoogste klasse om de bekers. Sinds 2009 geven zij cursussen. En oud cursisten blijken zeer succesvol. In de tourklasse bezetten ze regelmatig het podium. Nu groeien ze door naar de sportklasse.

Informatie
Meer weten over het kaartlezen en navigeren? Kijk snel op www.safetyfastrallyclub.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

rallyevenementen evenementen

Deze website gebruikt cookies om de website-ervaring te optimaliseren. We zorgen er voor dat je gegevens en privacy wordt gerespecteerd. Lees Meer.